top of page

Poznaj Anię

Certyfikowany Coach & Dietetyk

Nie pamiętam etapu w swoim życiu, kiedy by mnie nie interesował "zdrowy" styl życia. Celowo ujęłam "zdrowy" w cudzysłowie, ponieważ, to co uważamy za "zdrowe" w cale takie nie musi być. Poza tym zdrowie zdrowiu nie równa...

Ze wszystkiego, co kształtuje nasze zdrowie wpływ mamy tylko na nasz styl życia. A mianowicie pożywienie, myśli, aktywność fizyczna, zachowania i codzienne czynności, które wpływają na zdrowie tak fizyczne, jak i psychiczne. 

 

Szukając formuły zdrowia odkryłam, że ma ono tyle formuł ile jest ludzi na ziemi. Chcąc pomóc innym w odnalezieniu i zastosowaniu swojej jedynej i niepowtarzalnej formuły zostałam dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, coachem dietetycznym. To moja praca, pasja i misja.

Jeśli jesteś na tej stronie i czytasz ten opis - bardzo się cieszę, ponieważ oznacza to, że też szukasz Swojej formuły na zdrowie!

Dzisiaj jako dietetyk kliniczny proponuję leczenie dietetyczne nie tylko otyłości, lecz też chorób dietozależnych, między innymi cukrzycy, insulinooporności, chorób tarczycy, żołądkowo-jelitowych, sercowo-naczyniowych oraz chorób nowotworowych. Jako psychodietetyk wspieram pod względem żywieniowym osoby z zaburzeniami odżywiania, między innymi bulimią, anoreksją, kompulsywnym jedzeniem oraz syndromem nocnego jedzenia.

Szukasz Swojej formuły na zdrowie? - Zrób pierwszy krok do lepszej kondycji i kliknij poniżej "Zarezerwuj konsultację". 

Do zobaczenia online!

20210221_184522_edited.jpg
bottom of page